Pragniemy poinformować, że dla Twojej wygody używamy ciasteczek (ang. cookies). Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki internetowej oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić te ustawienia.

Portfolio

Mobilne strony internetowe

Pamiętaj o mobilności!

Internet mobilny rozwija się na niebywałą skalę. Szacuje się, że niebawem ilość użytkowników internetu mobilnego na urządzeniach typu smartfon, czy tablet przewyższy ilość użytkowników internetu stacjonarnego. Wykorzystaj ten potencjał rynku z korzyścią dla swojej firmy. Bądź nowoczesny i jeszcze lepiej widoczny. Zyskaj nowych, nowoczesnych, mobilnych klientów. Zapytaj o możliwość stworzenia mobilnej strony internetowej dla Twojej firmy.

Wyprzedź konkurencję! Twoją ofertę może zobaczyć każdy, kto korzysta z tabletów i smartfonów!

Strony responsywne RWD

Co to jest strona mobilna, responsywna, czyli RWD?

To jest strona internetowa, która dostosowuje się automatycznie do różnych rozdzielczości ekranu, w zależności od rodzaju urządzenia, na którym jest wyświetlana jej zawartość. Inaczej mówiąc strona jest skalowalna, dobrze widoczne są jej wszystkie elementy, bez konieczności uciążliwego przewijania strony np. w poprzek ekranu. Mobilne strony internetowe wyświetlają się różnie, w zależności od typu urządzenia, inaczej dana strona będzie wyglądać np. na smartfonie i tablecie, a inaczej na laptopie o standardowej rozdzielczości ekranu. Strony responsywne, gdy są dobrze zaprojektowane, wyświetlają się poprawnie na większości urządzeń, zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych.

TOP